Mecze na żywo

Oglądaj mecze na żywo z niższych lig piłkarskich. Sprawdź jak radzi sobie Twoja drużyna u siebie, czy na wyjeździe. ligowy.pl to portal, który jest odpowiedzią na brak kibiców na trybunach, spowodowanych obostrzeniami. Tak jak ekstraklasę, czy pierwszą ligę można jeszcze oglądać w telewizji, tak kibice w mniejszych miejscowościach są tego pozbawieni. Dzięki portalowi chociaż część kibiców może cieszyć się z relacji LIVE z lokalnych stadionów.

Mecze na żywo drużyn piłkarskich z niższych lig

Na początek zamierzam pokazać mecze na żywo lokalnej drużyny Hetman Włoszczowa, aktualnie występującej w IV lidze. Chciałem pokazać najwierniejszym kibicom Naszą lokalną drużyną w akcji, mimo pandemii. Ciekawi mnie jak podoba Ci się idea projektu. Sam jestem ciekawy ile docelowo drużyn obejmie i ile meczy będziemy mogli Wam pokazać.

mecze na żywo

Na początku chciałem skupić się na rozgrywkach IV ligi, ligi okręgowej, A i B klasy. Oprócz nagrywania meczy planuje wykorzystać drona i inne podłączyć kolejną kamerę. Oprócz tego planuje wywiady z trenerami i zawodnikami. Taka mała namiastka telewizji sportowej, gdzie aktorami są zespoły z niższych lig. W gruncie rzeczy oprócz ogromnych kontraktów i wspaniałych stadionów, w piłce lokalnej, chodzi o to samo – miłość do piłki nożnej. Jeżeli projekt znajdzie wiernych kibiców może uda się zgromadzić środki, które pozwolą na zakup niezbędnego sprzętu oraz zwiększy zasięg prezentowanych meczy o kolejne ligi i województwa. Dlatego jeśli chcesz wesprzeć Nasz projekt dołącz do grona patronów na www.ligowy.pl/pomoc. Zapraszam Cię przed komputery i tablety do śledzenia zmagać zawodników. Kibicujmy lokalnym drużynom.

Chcesz być na bieżąco ? Polub Naszą stronę Fanpage i zasubskrybuj kanał YouTube gdzie znajdziesz skróty z meczy oraz rozmowy pomeczowe …