O projekcie

Nazywam się Michał Szafrański i mimo że jestem osobą niepełnosprawną jedną z moich największych pasji jest sport. Z uwagi na swoje ograniczenia zdrowotne wiedziałem, że nigdy nie zostanę drugim Robertem Lewandowskim, ale nie przeszkodziło mi w rywalizacji sportowej osób niepełnosprawnych. Determinacja w połączeniu z ciężką pracą treningową zaowocowała wieloma medalami w rywalizacji krajowej i międzynarodowej, w lekkiej atletyce. Sportowym spełnieniem było powołanie do Reprezentacji Polski i sukcesy na poziomie międzynarodowej.

Od lat jestem kibicem piłki nożnej. Sam też paliłem się do gry, w ramach powiedzenia „ledwo stał, ale grał” – stałem na bramce, a „rzucałem się” to celowo, to z uwagi że nie mogłem ustać 🙂 Do dziś kopie i gram w siatkówkę – mimo ograniczeń.

Gdy wybuchał pandemia i kibice nie mogą kibicować drużynom piłkarskich wpadłem na pomysł, aby nagrywać mecze na żywo. Tak powstał portal ligowy.pl na których umieszczał będę relacje na żywo (i potem materiały archiwalne) z meczy piłkarskich niższych lig, których zapomina telewizja, a na lokalnych boiskach też jest piłka. I to taka prosto z serca i pasji. Bez milionowych kontraktach i idealnych płyt.

Dziś możesz pomóc w rozwoju tego projektu, aby powiało się na nim coraz więcej meczy. Więcej o formach wsparcia znajdziesz na www.ligowy.pl/pomoc Dziękuje !

Mistrzostwa Europy LA (Berlin 2018)

Chcesz być na bieżąco ? Polub Naszą stronę Fanpage i zasubskrybuj kanał YouTube gdzie znajdziesz skróty z meczy oraz rozmowy pomeczowe …